Klubbstevne i Sømna 13. mai, resultater

- Dette gjør vi gjerne igjen. Det var kjempeartig sier Emilian Flostrand Westerberg (10), Frida Vedal Grøtheim (10) og Ailo Flostrand Westerberg (8).  Foto: Norma Moen

Sport
Stevne:Klubbstevne
Stevnested:Sømna
Stevnedato:13.05.2021
Arrangør:Sømna IL
Resultater løp
J-1260m hekk (76,2)
1Frøya BaustadSømna IL12,33
2Dagmar De LieSømna IL15,00
3Stella Vedal Grøtheim2009Sømna IL17,80
J-1160m hekk (68,0)
1Frida Vedal GrøtheimSømna IL14,62
G-1360m hekk (76,2)
1Matheo Brekk SlotterøySømna IL13,29
J 18/19100m hekk (84)
1Solveig BjøruSømna IL18,88
J-1160m
1Frida Vedal GrøtheimSømna IL11,15
J-1260m
1Frøya BaustadSømna IL9,51
2Stella Vedal GrøtheimSømna IL10,21
3Dagmar DeLieSømna IL10,70
J-1460m
1Kaisa GravenSømna IL8,88
G-1160m
1Teo Melander Øyan-UthaugSømna IL10,64
G-1360m
1Sander Øyan- UthaugSømna IL9,04
2Matheo Brekk SlotterøySømna IL10.04
J-15100m
1Emma Baustad Sømna IL13,91
J-17100m
1Iselin EvensenSømna IL12,99
G-17100m
1Sander JohansenSømna IL13,82
J-11600m
1Frida Vedal GrøttheimSømna IL2,21,79
J-12600m
1Frøya BaustadSømna IL2,04.13
2Stella Vedal BaustadSømna IL2,13,70
J-13600m
1Iben Knygh-RossdalSømna IL1,55,15
G-13600m
1Albin MonsenSømna IL1,52,41
G-14600m
1Niklas Rørmark AndersonSømna IL1,41,84
2Adrian OlsenSømna IL2,01.42
G-15800m
1Andreas OlsenSømna IL2,26,97
J-163000m
1Emma BaustadSømna IL13,05.36
J-173000m
1Martine EvensenSømna IL10,48.81
J-18/193000m
1Oda BaustadSømna IL14.14.18
G-143000m
1Amund ReinfjordSømna IL10,31,22
G-163000m
1August ReinfjordSømna IL11.02.98
MS3000m
1Nils A ReinfjordSømna IL10,26,40
2Andreas DahleSømna IL10,42.16
3Ørjar EvensenSømna IL11.11.42
4Werner ReinfjordSømna IL11,55,52
G- 11lengde sone 0,5m
1Teo Øyan-UthaugSømna IL3,40
2Trym NygårdSømna IL2,60
G-13lengde sone 0,5m
1Albin MonsenSømna IL4,25
J-11lengde sone 0,5m
1Frida GrøtheimSømna IL2,92
J-12lengde sone 0,5 m
1Frøya Baustad Sømna IL3,93
2Stella vedal Grøtheim Sømna IL3,40
3Dagmar De LieSømna IL3,23
J-13lengde sone 0,5m
1Iben Knygh-RossdalSømna IL3,43
J-14lengde
1Kaisa GravenSømna IL4,08
J-17lengde
1Iselin EvensenSømna IL4,76
G-14lengde
1Niklas Rørmark AndersonSømna IL4,64
G-16lengde
1Waldemar Knygh -RossdalSømna IL5,57
2August ReinfjordSømna IL4,90
3Brage ArumairasaSømna IL4,24
J-12kule  2 kg
1Frøya BaustadSømna IL8,67
2Dagmar De LieSømna IL6,20
3Stella Vedal GrøtheimSømna IL4,92
J-13kule 2 kg
1Iben Knygh-RossdalSømna IL7,55
J-18/19kule 4 kg
1Solveig BjøruSømna IL8,03
G-11kule 2 kg
1Cornelius Grøtheim Olsen6,50
G-14kule 4 kg
1Jarl Amund ArumairasaSømna IL8,99
2Niklas Rørmark AndersonSømna IL7,56
3Adrian OlsenSømna IL5,57
G-15kule 4 kg
1Andreas OlsenSømna IL9,24
G-16kule 5 kg
1Brage ArumairasaSømna IL14,03
2Waldemar Knygh-RossdalSømna IL12,60
10 år og yngre:Deltatt:
Johannes Dahle
Vilde Lille-Løvø Svensen
Hedvig Trælnes
Emilian Westerberg
Ailo Westerberg
Theo Lille- Løvø Svensen
Johannes Lande Enoksen
Lena Lande Enoksen
Konrad Saus Hagen
Lucas De Lie
Johanna Slotterøy
Emil Dahle
Isak Trælnes
Synne Wågan-Myrvang
Ulrik Rørmark Anderson
Kristian Davidsen
Ørjan Hauglund
Nikolas Berg olsen
Conrad Grøtheim Olsen
Sivert Wågan- Myrvang
Eirik Hauglund
Isak Wærstad



Klubbstevne i Vik

Torsdag arrangerte Sømna IL klubbstevne, og mange hadde møtt opp for å få delta. Innsatsviljen var stor.