Resultater fra trenings- og seriestevne i Sømna

Illustrasjonsbilde: HSB-cup i friidrett på Sømna stadion i mai.  Foto: Simon Aldra

Sport

Sømna IL friidrett har for øvrig best plassering i Nord-Norge i serien for herrer og damer i tredjedivisjon, med henholdsvis 5. plass og 11. plass for herrene og damene.

Treningsstevne 08.08.2019

Resultat løp
60m
J12
1Kaisa GravenSømna IL9,4
2Ingebjørg HjelleSømna IL10,12
G10
1Rashid HassanSømna IL10,38
G12
1Adrian OlsenSømna IL10,27
G13
1Andreas OlsenSømna IL9,32
G14
1August ReinfjordSømna IL8,64
G15
1Oliver SteffenakkBrønnøysund IL8,51
G17
1Rolf LarsenBindal IL8,64
100m
G15
1Oliver SteffenakkBrønnøysund IL13,53
G17
1Rolf LarsenBindal IL13,75
G18/19
1Einar BjøruSømna IL12,92
MS
1Werner ReinfjordSømna IL15,27
600m
J11
1Iben Knygh-RossdalSømna IL2,06,68
G12
1Adrian OlsenSømna IL2,04,84
G13
1Andreas OlsenSømna IL1,44,83
G14
1Waldemar Knygh-RossdalSømna IL1,36,18
Tresteg (sone 0,5m)
J11
1Ingebjørg HjelleSømna IL7,95
2Kaisa GravenSømna IL7,9
Tresteg
J16
1Solveig BjøruSømna IL9,68
G14
1August ReinfjordSømna IL10,31
J11Spyd 400g
1Iben Knygh-RossdalSømna IL12,46
J16Spyd 500g
1Solveig BjøruSømna IL32,05
KSSpyd 600g
1Stine FagerliSømna IL25,67
2Guro KnyghSømna IL24,24
G12Spyd 400g
1Jarl Amund ArumairasaSømna IL25,30
G13Spyd 400g
1Andreas OlsenSømna IL26,22
G14Spyd 600g
1Waldemar Knygh-RossdalSømna IL41,55
2Brage ArumairasaSømna IL38,27
3Khalid HassanSømna IL26,63
G18/19Spyd 800g
1Einar BjøruSømna IL35,58
MSSpyd 800g
1Tommy Dale Sømna IL43,37
Rekrutt:Walid Hassan
Johannes Dahle
Taha Ramadan
Bernt Viktor Garaas
Emil Dahle
Sivert Wågan-Myrvang

Seriestevne 15.08.2019

Resultat løp:
60m
J12
1Sunniva Hallaraune HansenSømna IL9,49
2Kaisa GravenSømna IL9,65
3Ingebjørg HjelleSømna IL9,89
4Signe BredesenSømna IL10,26
G12
1Adrian OlsenSømna IL10,06
2Mohammed RamadanSømna IL10,68
100m
J15
1Iselin EvensenSømna IL13,49
G18/19
1Einar BjøruSømna IL12,8
MS
1Espen OlsenSømna IL11,76
1500m
J11
1Iben Knygh-RossdalSømna IL6,22,50
J12
1Sunniva Hallaraune HansenSømna IL6,14,04
2Signe BredesenSømna IL6,15,39
G12
1Niklas R AnderssonSømna IL5,24,21
2Snorre BaustadSømna IL5,58,34
3Adrian OlsenSømna IL6,11,55
G13
1Andreas OlsenSømna IL5,22,14
G14
1Waldemar Knygh-RossdalSømna IL4,48,64
2August ReinfjordSømna IL5,21,77
MS
1Andreas DahleSømna IL4,57,76
2Werner ReinfjordSømna IL5,34,65
Lengde
G14Vind0,0
1August ReinfjordSømna IL4,77
Høyde
J11
1Iben Knygh-RossdalSømna IL0,95
J12
1Sunniva Hallaraune HansenSømna IL1,2
2Ingebjørg HjelleSømna IL1,15
3Vanja KvaløSømna IL1,15
4Signe BredesenSømna IL1
G12
1Niklas R AnderssonSømna IL1,3
G14
1Waldemar Knygh-RossdalSømna IL1,55
2Brage ArumairasaSømna IL1,35
J14Diskos 750g
1Hedda BaustadSømna IL21,02
2Sofie BredesenSømna IL18,66
J15Diskos 750g
1Sara SlåttøySømna IL22,53
KSDiskos 1,0kg
1Stine FagerliSømna IL23,37
2Ida Lothe BjørnvoldenSømna IL22,95
3Inger Lise JohnsenSømna IL21,01
G12Diskos 750g
1Jarl Amund ArumairasaSømna IL 27,63
2Snorre BaustadSømna IL14,32
G14Diskos 1,0kg
1Brage ArumairasaSømna IL38,84
G18/19Diskos 1,75kg
1Einar BjøruSømna IL26,08
MSDiskos 2,0kg
1Tommy DaleSømna IL36,91
MVDiskos 1,0kg
1Aksel ArnøySømna IL19,34
Rekrutt: Walid Hassan
Ulrik Rørmark Andersson
Tayem Altijani 
Mohammed Altijani
Frida Vedal Grøttheim 
Kristin Rørmark
Stella Vedal Grøttheim
Kari Baustad
Frøya Baustad
Taha Ramadan
Bernt Viktor Garaas 
Marie 
Harmony
Johannes Dahle
Emil Dahle
Vilde Lille-Løvø Svendsen
Theo Lille-Løvø Svendsen
SIvert Wågan-Myrvang