Mikael var raskest i Øymila

Se resultatene fra tirsdagens løpskarusell-løp, som hadde 73 deltakere

Mikael Bønå sprang 10-kilometeren på 34.50. På andre plass kom Bjørn Arve Bønå og på tredjeplass Kristian Wold Arnøy.  Foto: Bård Pedersen

Mari Brox vant kvinneklassen og satte ny løyperekord med 38.18. 

Sport

Øymila, 2. april 2019

Sør-Helgeland Løpskarusell

Arrangør: Sport Torghatten IL


3, 6 KM:

J 11-14 ÅR

1          Agnes D. Bønå                                   BIL                   17,36

2          Marte Knoph                                     BIL                   17,58

3          Tiril Meisfjord                        Sport Torghatten IL    24,09


G 11-14 år

1-.        Amund Reinfjord                               Sømna            15,38

2.         Andreas L. Olsen                                Sømna            15,48

3          Adrian A Olsen                                   Sømna            17,12

4          Cornelius Grøtheim Olsen                 Tjalg                20,34

5          Olav Tversland                                   BIL                   21,45

6          Conrad Grøtheim Olsen                    Tjalg                26,59


Menn JR (15-19 år)

1          Konrad Gutvik Grande                       BIL                   14,38


Kvinner Veteran (O 50)

1          Liv Bentzen                            Sport Torghatten       18,50


Menn Senior (20-49)

1          Tom Ivar Olsen                                  Sømna            18,38


ØYMILA 10 KM

M Jr

1          Sander Marken                                  BIL                   42,18

2          Erlend Mosheim                                BIL                   43,35



K JR

1          Emma Skau Solås                               BIL                   49,02


K S

1          Mari Brox                                           Sømna            38,18 (løyperekord)

2          Solveig Berg Olsen                             BIL                   43,09

3          Anita Rosland                        Torsdagsklubben       46,12

4          Hanne Solberg                       Torsdagsklubben       47,10

5          Christina berg Orvik               Torsdagsklubben       48,30

6          Frida Løvseth Johansen                                            1 01,40


M S

1          Mikael Bønå                                       BIL                   34,50

2          Bjørn Arve Bønå                                BIL                   35,05

3          Kristian Wold Arnøy                          Sømna            35,27

4          Rolv-Jørgen Bredesen                        Sømna            37,26

5          Adam Isa                                            BIL                   39,03

6          Andreas Dahle                                   Sømna            39,45

7          Nils Andre Reinfjord                          Sømna            40,44

8          Rune Knoph                                       BIL                   42,13

9          Michal Motyla                                   Fysio               42,18

10        Espen Berg Olsen                               Sømna            43,09

11        Martin Lillefjell                                  Sømna            43,30

12        Asbjørn Høye Wormdal                                            44,12

13        Magne Ekker                                      BIL                   48,31

14        Knut Idar Torgnes                  Sport Torghatten       51,34  

15        Kjartan Busch                                     Br. EL              54,01

16        Håkon Lund                            Torsdagsklubben       55,34

17        Fredrik A. Berg                       Sport Torghatten       Dnf



K V

1          Ragnhild Solli                                     Sømna            47,40

2          Eli M L Torgnes                      Torsdagsklubben       58,18


M V

1          Steinar Westerberg                           Sømna            38,46

2          Leif Magne Øvrebust                         Sømna            41,46

3          Arild Hansten                                    Tjalg                42,24

4          Werner Reinfjord                              Sømna            44,21

5          Torgeir Kruke                         Hell Ultraløperklubb 46,07

6          Steinar Johansen Lilleås        Torsdagsklubben       46,13

7          Ole Arnfinn Reinfjord                        Sømna            48,29

8          Even Borch                             Torsdagsklubben       48,53

9          Bjørnar Torgersen                  Torsdagsklubben       49,33

10        Bjørn Tore Strand                  Br. sund El.                 57,46


TRIM

Charlotte Grøtheim Olsen     Tjalg

Bjørnar Grøtheim Olsen        Tjalg

Arnfinn Torgnes                     Torsdagsblubben

Arne Richard Rørmark           Gul-vestan

Birger Storvik                         Tjalg

Hilde Mørk                             Tjalg

Magnus Mørk                         Tjalg

Rita Nilsen                              BIL

Hilde Skogmo                        

Ragnvald Seim                       Sømna

Judith Lorentzen                    Sport Torghatten

Ann Helen Johansen              Sømna

Svein Lillefjell                         Sømna

Ragnar Arne Saus                   Sømna

Robert Grøtheim                   Gul-vestan

Gans Gunnar Rodal               Gul-vestan

Peder Sverre Kleiven             Gul-vestan

Hermod Sund                         Gul.vestan

Unn Hestvik                           BIL

Alf Dahle                                Sømna

Gunvald Eilertsen

Roy Rørmark                          Sømna


(73 startende)