Tips oss

På topp Konsernsjef Brynjar Forbergskog i Torghatten ASA har en formue på 44,4 millioner kroner og ligger på topp i Brønnøy på inntekt for skatteåret 2011.

På topp Konsernsjef Brynjar Forbergskog i Torghatten ASA har en formue på 44,4 millioner kroner og ligger på topp i Brønnøy på inntekt for skatteåret 2011.

Skatten 2011

Fortsatt på topp

Ekteparet Hilde og Brynjar Forbergskog har fortsatt mest formue i Brønnøy.

Forbergskog-familien har en betydelig eierpost i selskapet Torghatten ASA, og har nå en samlet formue på over 130 millioner kroner. De bidrar også mest til fellesskapet, med en samlet skatt på 3,8 millioner kroner. Sønnen Jens-Otto Forbergskog står oppført med 21,6 millioner kroner i formue.

Investor og reder Aage Oxholm plasserer seg inn mellom ekteparet Forbergskog, med en formue på drøyt 50 millioner kroner.

Formuetoppen
Hilde Nielsen Forbergskog195888.359.650
Aage Oxholm194350.246.550
Brynjar Kristian Forbergskog195844.432.215
Jens-Otto Forbergskog198721.601.571
Svein Ebbe Nielsen195219.628.874
Bjørn Johansen194817.670.266
Jan-Erik Johnsen195814.611.014
Hilde Johanne Johansen Majala196011.987.517
Reidar Ebbesen195111.266.938
Einar Henrik Nielsen192611.247.448
Tor-gunnar Nielsen199011.226.913
Arild Johan Lien195710.137.197
Brynjar Kroknes19619.969.538
Torstein Moe19629.468.617
Astrud Dahle19719.345.133
Ørjan Moe19598.428.125
Odd Idar Halseth19447.770.231
Ingrid Jenlaug Vedal19347.314.477
Kai Johansen19577.165.293
Sverre Rudolf Henrik Langø19386.781.546

 

Inntektstoppen
Brynjar Kristian Forbergskog19583.938.802
Jan-Erik Johnsen19583.437.614
Hilde Nielsen Forbergskog19583.361.233
Anne Margrete Fjelldalselv19582.735.438
Vidar Fredrik Kristoffersen19492.259.445
Albert Holand19472.191.067
Amund Petter Amundsen19672.183.624
Gunnar Flatmo19442.113.542
Svein Ebbe Nielsen19521.890.811
Bjørn-Tore Åsberg19701.768.167
Karl Johny Olsen19551.751.869
Reidar Leif Helmersen19591.744.162
Ørjan Moe19591.698.388
Frode Johnsen19601.613.016
Edvin Danielsen19651.593.453
Arnljot Arntsen19531.579.049
Torstein Moe19621.554.679
Reidar Ebbesen19511.550.823
Jens Magnus Bromee19661.507.071
John Tyse Berentsen19571.475.596

 

Skattetoppen
Hilde Nielsen Forbergskog19581.893.995
Brynjar Kristian Forbergskog19581.870.797
Jan-Erik Johnsen19581.210.586
Albert Holand1947940.747
Svein Ebbe Nielsen1952917.116
Anne Margrete Fjelldalselv1958803.628
Reidar Leif Helmersen1959787.617
Aage Oxholm1943773.740
Karl Johny Olsen1955772.357
Amund Petter Amundsen1967751.023
Vidar Fredrik Kristoffersen1949734.987
Frode Johnsen1960732.409
Edvin Danielsen1965699.148
Jens Magnus Bromee1966692.497
John Tyse Berentsen1957661.719
Ørjan Moe1959651.942
Gunnar Flatmo1944648.895
Ghasem Fard-hassaninia1965634.195
Bjørn-Tore Åsberg1970611.059
Reidar Ebbesen1951608.615
Siste nyheter

Plahte ligger an til å få tilslag

Skjebnen til Bruksbo avgjøres i morgen.

Klare for åpning

Om en drøy uke åpner bilforhandleren BilPartner på Salhus.